روزه گرفتن رو دوست دارم چون در شرایط روزه بودن ،خودمون توسط خودمون به چالش کشیده می شیم ؛انسان بی واسطه با نفس طماع خودش می جنگه.مواقعی در زندگی به وجود می آد که در اون مواقع آدم فکر می کنه خیلی رشد کرده و بالا رفته ،حالا روزه گرفتن هستش که اونو به چالش می کشه و سختی های اون به آدم یادآوری می کنه اون طوری هم که خیال می کرده نبوده.
اگر مدافع ارزش ها هستید این ماه مبارک فرصت خوبیه که خوبی ها و زیبایی ها رو در خودتون تقویت کنید و سعی کنید بدی های خودتون ،خصوصا در بعد اجتماعی رو تا می تونید به صفر نزدیک کنید.چون اگر بخواهید یک رنگ زندگی کنید باید در همه مجامع عمومی مدافع ارزش ها باشید و اگر در جمع از ارزش ها دفاع کنید دشمن پیدا می کنید و شخصیتتون هدف کینه توزی ها قرار می گیره ؛پس باید سعی کنید بدی ها رو در خودتون به صفر برسونید.تا با دردسر کمتری زندگی کنید.
در این ماه مبارک سعی کنید به دیده نشدن خوبی هایتان و بزرگ تر دیده شدن بدی هایتان عادت کنید.ماه رمضان ماه احسان و نیکی هستش.سعی کنید حداکثر توانتون رو به کار بگیرید تا تاثیرات مثبت بر روی شخصیت خود ایجاد کنید و این تاثیرات رو بعد از به وجود اومدن در خودتون از صمیم قلب برای دیگران هم بخواهید و سعی کنید زندگی تون و معنویتتون رو در ابعاد بزرگ تری منتشر کنید.این که توصیه ها و امر به معروف هایی رو که انجام می دهید حتما خودتون قبلا بهش رسیده باشید تاثیرش رو صد چندان می کنه.
رسیدن به ایمان و نشر اون همراه با انجام عبادت های ماه رمضان واقعا انسان ساز و تاثیر گذاره.این تاثیر یه وقتهایی اون قدر زیاد می شه که به طرز محسوسی خود آدم تغییر کردنش رو متوجه می شه.
اگر واقعا عبادتتون در وجودتون اثر گذاشته باشه ،باید تواضع و افتادگی بیشتری در خودتون حس کنید چون روزه گرفتن غرور کاذب رو در هم می شکنه.
به نظر من قرار گرفتن در چهار چوب شرع خیلی راحت تر از اینها ست که انسان فکرش رو می کنه.همیشه راهی وجود داره که انسان بتونه خودش را در قالب شرع قرار بده.در راه که قرار بگیری اون قدر خیر و برکت به سراغت میاد که حد نداره.یه شادی و مسرتی به سراغ آدم میاد که تمام وجودت رو در بر می گیره.اون وقته که هر روز سال آرزو می کنی زودتر ماه رمضون برسه.
حال خوشی بهتون دست داد از ما هم یادی بکنید.
..................................................
:: دانلود :
دوتا برنامه آپلود کردم براتون ؛امیدوارم دانلود کنید.واقعا ارزششو داره.اولی رو می تونید روی کامپیوترتون اجرا کنید و فوق العاده کامله ،اسمش هست نسیم رحمت و کم حجم و مناسبه ،این برنامه رو تیم وب سایت شیعه ها برای ماه مهمانی خدا آماده کردن.خدا خیرشون بده.

نسیم رحمت

برای دانلود کلیک کنید
برنامه دوم که روی دستگاه های آندرویدی اجرا می شه ،کار گروه پرشه هستش و اسمش هست رمضان.خدا خیرشون بده.
برای دانلود کلیک کنید
برچسب ها :
رمضان ,  ماه مهمانی خدا ,  دانلود ,