قبل از خواب با خودتان عهد ببندید که فردا بعد از برخواستن از بستر تصور خواهید کرد تمام حرکات شما توسط دوربین های نامحسوسی فیلم برداری می شود و برای این فیلم برداری هم کسی از شما اجازه نگرفته است.
تصور کنید تمام اصوات شما و اطرافیانتان توسط میکروفن های فوق پیشرفته ضبط می شود.
شما نه به افرادی که این قضیه را مدیریت می کنند دسترسی دارید و اگر هم دسترسی داشته باشید نمی توانید جلوی این کار را بگیرید.
دفترچه ای تهیه کنید و تغییراتی که در سبک زندگیتان ایجاد می شود را یادداشت کنید.
خواهید دید تغییرات بسیاری در زندگی شما ایجاد شده است.
بله ،این اتفاق هر روز می افتد ؛خداوند متعال هر روز حرکات تمام بندگان خود را ثبت می کند و روی صحبت ها و حرکات و تصمیمات و آنها نظارت کامل دارد.
همه باید به خاطر کارهایی که شاید برای ما ناشایست نباشد ولی حقیقتا ناشایست هستند ؛پاسگخو باشیم.و عدل الهی هم عدل کامل است.
.......................................................
:: پی نوشت 1:
نماهنگ بیا تا جوانم بده رخ نشانم از طریق لینک زیر در دسترس است.
بیا تا جوانم بده رخ نشانم
که این زندگانی وفایی ندارد
دلم جز هوایت هوایی ندارد 
لبم غیر نامت نوایی ندارد
وضو و اذان و نماز و قنوتم 
بدون ولایت صفایی ندارد
برای دانلود کلیک کنید
:: عکس نوشت :

کلیک کنید
:: پی نوشت 2:
از پیامبر اکرم (ص) پرسیدند : چه کسی زیرک تر است؟
فرمودند : زیرک ترین افراد کسانی هستند که خود را برای مرگ آماده کرده اند و توشه اندوخته اند.
:: پی نوشت 3:
شایستگان آنانند كه قلبشان را عشق تا آنجا انباشته است كه ترس از مرگ جایی برای ماندن ندارد. شایستگان جاودانانند؛ حكمرانان جزایر سرسبز اقیانوس بی‌انتهای نورِ نور كه پرتوی از آن همه‌ی كهكشان‌های آسمان دوم را روشنی بخشیده است.
...ای شهید، ای آن كه بر كرانه‌ی ازلی و ابدی وجود بر نشسته‌ای، دستی بر آر و ما قبرستان‌نشینانِ عادات سخیف را نیز از این منجلاب بیرون كش...پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند...
دانلود کنید با صدای جاودان شهید سید مرتضی آوینی
برای دانلود کلیک کنید
:: پی نوشت 4:
در سخنی از امام صادق(علیه السلام) آمده است:
در روزگاران گذشته عده‌ای به پیغمبری که داشتند، گفتند: دعا کن پروردگارت مرگ را از ما برگیرد. آن پیغمبر برایشان دعا کرد و خداوند مرگ را از آنان برداشت. پس تعدادشان افزایش یافت به حدی که منازل و خانه‌ها برایشان تنگ شد و نسل زیاد گشت، ‌و صبح که می‌شد مرد (خانه) مشغول غذا دادن به پدر و پدربزرگ و مادر و پدر و پدربزرگ خود می‌شد و آن‌ها را نظافت می‌کرد و به سر و وضعشان رسیدگی می‌نمود.
این بود که از کسب و کار افتادند پس گفتند: از پروردگارت تقاضا کن ما را به همان حالی که داشتیم بازگرداند. پیامبرشان از پروردگارش خواهش کرد و خداوند آن جماعت را به حال اولشان بازگردانید.
بحارالانوار، ج14، ص 463
برچسب ها :
دل نوشت ,  عدالت ,