همیشه از شخصیت های مستقل خوشم می اومد.خصوصا مستقل های رو به جلو و محترم.تو تفکرات خودم آدمهایی از این جنس رو نام گذاری می کردم "مستقلات خوش خیم".همیشه دوست داشتم مثل این جور آدمها باشم.نمی دونم شاید جوری تربیت شدم که این طور فکر می کنم ،در هر صورت همیشه احترام خاصی قائل بودم به این طرز تفکر.
نمی خوام اسم بیارم ولی چند تا وبلاگ رو می خونم که یه همچین تفکراتی دارن.انسان هایی که با نوشتن دوست دارن مشکلات رو حل کنن.رک هستن و هر از چند گاهی با نوعی ترول وری قصد دارن ناهنجاریها رو گوشزد کنن.تا شاید کسی حرکتی بکنه و شرایط فعلی به سمت سالم سازی هر چه بیشتر پیش بره.
به نظر من نوشتن بهترین مشغولیتی هست که این دسته افراد به سمتش کشیده می شن.همیشه قلم نتیجه می ده ،قلمی که حقیقت بدون عقده بنویسه و دلی کار کنه.ولی اون دل باید یه دل بی کینه باشه.
شما هم شاید احساس وظیفه کنید و وارد عرصه بشین یا بگید "افکار منتظر نمی مونند" ؛این خیلی خوبه.برای انسان های اهل تفکر کمی بیخیال نشدن لازمه. اگه درک نمی شید ؛شاید نمی خواید هم رنگ جماعت بشید ؛با احترام و بدون نیش و کنایه حرف بزنید ؛حرفاتون نتیجه می ده.شاید زمان بر باشه ولی یه روز صداقت نتیجه می ده.
این رو باور کنیم که نوشته هایی که زیاد خونده می شن.فیلم هایی که زیاد دیده می شن ،عموما اون هایی نیستن که ارزش دارن.اگه نام ها رو حذف کنید و دلسوزانه بخواید دردهایی رو درمان کنید.می تونید.یکم اون خشم بی نتیجه رو از خودتون دور کنید.
آدم های احساسی سخت مستقل می شن ؛ولی اگه مستقل باشن و بتونن خودشون رو کنترل کنن ؛کاراشون خوب نتیجه می ده
..........................................................
:: پی نوشت 1 :
گوشه ای از متن ترانه  Number one for me  ماهر زین تقدیم به تمام مادر هایی که فرزندانشون حالا دیگه بزرگ شدن
I will use every chance I get
To make you smile
Whenever I'm around you

Now I will to try to love you
Like you love me
Only God knows how much you mean to me

Oooh
If I could turn back time rewind
If I could make it undone I swear that I would
I would make it up to you
Oooh
If I could turn back time rewind
If I could make it undone I swear that I would
I would make it up to you
:: پی نوشت 2 :
خیلی خوب و دل انگیزه وقتی با خیال راحت می ریم سر کلاسا و دوستای خودمون رو می بینیم و باهاشون خوش و بش می کنیم.ولی وضع توی غزه طور دیگه ایه.
کلاس درس غزه

برچسب ها :
دل نوشت ,  درد دل ,